Έχουμε τον ΕΟΔΥ που μας αξίζει. Ο κ. Αρκουμανέας, φίλος του Υπουργού Υγείας Βασίλη Κικίλια, διορισμένος στην ηγεσία του ΕΟΔΥ, και η σύζυγός του, δημοσιογράφος στον όμιλο ΣΚΑΙ, Εύα Αντωνοπούλου σε μια απίστευτης ελαφρότητας ανάρτηση. Είμαστε σε καλά χέρια.
Έχουμε τον ΕΟΔΥ που μας αξίζει. Ο κ. Αρκουμανέας, φίλος του Υπουργού Υγείας Βασίλη Κικίλια, διορισμένος στην ηγεσία του ΕΟΔΥ, και η σύζυγός του, δημοσιογράφος στον όμιλο ΣΚΑΙ, Εύα Αντωνοπούλου σε μια απίστευτης ελαφρότητας ανάρτηση. Είμαστε σε καλά χέρια. #κορωνοϊός #κορονοϊός #Covid_19 #covid_19GR #pandemia
Δημοσιεύτηκε από Ομάδα Μνήμης στις Παρασκευή, 13 Μαρτίου 2020