Η κα. Κορίνα Ζαρταμοπούλου, μέσα σε εννέα λεπτά, εξιστορεί τα όσα βίωσε κατά την επικοινωνία της με τον ΕΟΔΥ, από τη στιγμή που ένιωσε τα πρώτα ύποπτα συμπτώματα. Αλλά και για την κατάσταση στο νοσοκομείο που μεταφέρθηκε.
Η κα. Κορίνα Ζαρταμοπούλου, μέσα σε εννέα λεπτά, εξιστορεί τα όσα βίωσε κατά την επικοινωνία της με τον ΕΟΔΥ, από τη στιγμή που ένιωσε τα πρώτα ύποπτα συμπτώματα. Η ίδια, περιγράφει και τα όσα συνάντησε στο νοσοκομείο που μεταφέρθηκε. Ακούστε την και μείνετε σπίτι. #μενουμεσπιτι #menoumespiti #κορονοιος #κορωνοιος
Δημοσιεύτηκε από Ομάδα Μνήμης στις Τρίτη, 24 Μαρτίου 2020